0

Ingeschreven teams

Hieronder treft u de ingeschreven teams aan. Dat zijn er in totaal maar liefst 149:

Jongens groep 6 24
Meisjes groep 6 15
Jongens groep 7 33
Meisjes groep 7 20
Jongens groep 8 34
Meisjes groep 8 23

In principe konden we maximaal 32 teams per categorie plaatsen: 8 poules van 4 teams, waarvan dan de nummer 1 doorgaat naar de finaleronde op donderdag. Omdat er binnen de sluitingstermijn (8 januari) meer aanmeldingen waren bij de jongens groep 7 en de jongens groep 8 en we zoveel mogelijk kinderen de kans willen geven mee te doen, komen er een paar poules met 5 teams. 

Bij de meisjes groep 6 gaan er na de voorronde 6 teams door naar de finaledag. 

Inschrijvingen Groep 6

  Jongens   Meisjes    
1 FC TOP De Borgh The Bron Girls De Bron 1
2 Bleek 1 De Bleek De Don Bosco Helden Don Bosco 2
3 Bleek 2 De Bleek Esrein Girls Esrein 3
4 De voetbalboys De Schothorst Powergirls Europaschool 4
5 De Coole Boys De Schothorst FC Girl Power Plechelmusschool 5
6 FC Don Bosco Don Bosco FC Winnaars Plechelmusschool 6
7 Europa Boys Europaschool De St Jan-girls St Janschool 7
8 The Gamers Plechelmusschool VoetbalGirls Telgenkamp 8
9 FC Streetsoccer Plechelmusschool Voet-girls  Titus Brandsma 9
10 FC St Jan Toppers St Jan School Disney-power Titus Brandsma 10
11 FC Ron Jans St Jan School Vurige voetbalsters Titus Brandsma 11
12 FC Power NL St Jan School Konijnenpower Titus Brandsma 12
13 De Rode Schieters St Jan School FC De Toppertjes Esrein 13
14 De Pannenkoekjes Telgenkamp FC De Daltons Dalton Hengelo Zuid 14
15 The Golden Soccers Titus Brandsma De Meiden PJ6  Paus Joannes 15
16 De Gangsters Titus Brandsma     16
17 Woolderwonders Woolderschool     17
18 FC Eiminik 6B Het Eimink     18
19 AMG Boys A.M.G. Schmidt     19
20 FC Esrein Esreinschool     20
21 Bende van 6 Willemschool     21
22 Blobvissen Dalton Hengelo Zuid     22
23 FC Paus Joannes 6  Paus Joannes     23
24  World United  Plechelmusschool     24

Inschrijvingen Groep 7

  Jongens   Meisjes    
1 FC Keukenrol Dalton Hengelo Zuid FC Fairplayers Dalton Hengelo Zuid 1
2 FC Gangsters Dalton Hengelo Zuid Rank 7A-2 Meisjes De Rank 2
3 De Akkertoppers De akker Rank 7B Meisjes De Rank 3
4 Spaanse Power De Akker Voetbalgirls Don Bosco 4
5 FC Beckum De Bleek Fast Girls Don Bosco 5
6 FC Stepelo De Bleek De Girls  Esrein 6
7 FC De Tukkers De Bleek the Queens Europaschool 7
8 Rank 7A-1 Jongens De Rank FC Pudding Power Europaschool 8
9 Rank 7A-2 Jongens De Rank FC Afgelast Plechelmusschool 9
10 Rank 7B Jongens De Rank 7A Power Plechelmusschool 10
11 F.C. Gert De Schothorst  FC Girlpower St. Jan 11
12 Snowsoccers De Schothorst  FC Olifant St. Jan 12
13 FC Tukker Don Bosco De Voetbalmeiden St. Jan 13
14 Twente – JO12 Don Bosco De Smurfjes! Telgenkamp 14
15 Xtra Bite  Europaschool The Super Girls Titus Titus Brandsma 15
16 FC Badboyz Europaschool Voetbalmeisjes Titus Brandsma 16
17 KuyperKanjers Kuyperschool Super Stars Titus Brandsma 17
18 De Kippetjes  Plechelmusschool Titus Toppers Titus Brandsma 18
19 De Winnaars van 2017 Plechelmusschool Vrolijke Vriendinnen Willemschool 19
20 Money Makers Plechelmusschool The PJ7 Girls Paus Joannes 20
21 Dreamteam  St. Jan     21
22 Sint Jan Kanjers St. Jan     22
23 De Opscheppers St. Jan     23
24 Telgenkamp Beasts Telgenkamp     24
25 De Telgentigers Telgenkamp     25
26 De Telgenkampers Telgenkamp     26
27 De Kale Worstjes  Titus Brandsma     27
28 Titus Titanen Titus Brandsma     28
29 De Drollenvangers Titus Brandsma     29
30 The Legends Woolderschool     30
31 GWN Team A.M.G. Schmidt     31
32 PJ7 Paus Joannes     32
33 7B on fire Telgenkamp     32

Inschrijvingen Groep 8

  Jongens   Meisjes    
1 Akker Beasts De Akker Bleek8-3 De Bleek 1
2 Bleek8-1 De Bleek De Rank 8A meisjes De Rank  2
3 Bleek8-2 De Bleek De Rank 8B meisjes De Rank  3
4 De Rank 8A jongens De Rank Unigirls! De Schothorst 4
5 De Rank 8B-1 jongens De Rank Streetsoccergirls De Schothorst  5
6 De Rank 8B-2 jongens De Rank Girl Power Telgenkamp De Telgenkamp 6
7 F.C. Biertje De Schothorst Niemand De Telgenkamp 7
8 Gele Panda’s De Schothorst Alvin en de Chickies Esreinschool 8
9 Koekoekjongens De Telgenkamp Gucci Girls Kuyperschool 9
10 De Muggenscheetjes De Telgenkamp De Kuypers Kuyperschool 10
11 Vijf Kilo Bami De Telgenkamp FC Plechiemeiden Plechelmusschool 11
12 Guccigang De Telgenkamp FC Komt niet opdagen Plechelmusschool 12
13 De Parels De Tulp FC Jamai St. Jan 13
14 Esrein Company’s  Esrein Oranje Leeuwinnen St. Jan 14
15 FC Breakfast Europaschool Unicorns Telgenkamp 15
16 Hunenboys Hunenborg Soccer Girls Titus Brandsma 16
17 Guca-Boys Kuyperschool Soccer Squad! Titus Brandsma 17
18 FC Döner OBS Annie M.G. Schmidt # Star Girls Titus Brandsma 18
19 De Bankzitters Plechelmusschool De Hunengirls De Hunenborg 19
20 FC De Banaantjes Plechelmusschool De Gele Banaantjes St. Jan 20
21 FC Black Shadows Plechelmusschool Pittige Sint Jannekes St. Jan 21
22 FC Abi St. Jan Esrein Leeuwinnen Esreinschool 22
23 Team ’t Schöppert 1 t Schöppert The PJ8 Girls Paus Joannes 23
24 Team ’t Schöppert 2 t Schöppert     24
25 The Go-Pro’s  Telgenkamp     25
26 Champions FC Titus Brandsma     26
27 De Mennekes Titus Brandsma     27
28 PJ8 Paus Joannes     28
29 De Treffers St. Jan     29
30 SintJanBoys8B St. Jan     30
31 Team Gedaa Dalton Hengelo Zuid      
32 Team Gucci Dalton Hengelo Zuid      
33 Wilbertboys Wilbertschool      
34 De Batavier 8C De Batavier      

 

 


 
 

 

 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vliegveld Twenthe