0

Ingeschreven teams

De inschrijving voor de 6e editie is gesloten.  Alleen bij de meisjes groep 8 is eventueel nog ruimte. We hadden aangekondigd per categorie maximaal 32 teams te kunnen plaatsen.  Omdat de verdeling nogal scheef is (50 inschrijvingen bij jongens groep 8 waarvan we dan 18 zouden moeten teleurstellen en maar 12 bij de meisjes groep 6) hebben we na enig puzzelwerk bij de jongens groep 8 maar liefst 44 teams kunnen toelaten. Bij de jongens groep 8 gaan er 10 teams naar de finaleronde, bij de meisjes groep 6 zijn er dat er 4. Bij de meisjes groep 8, jongens en meisjes groep 7 en jongens groep 6 gaan er 8 teams door naar de finaleronde. 

Update 15 januari:

176 aangemelde teams, waarvan er 6 op de reservelijst staan. 

GROEP 6 JONGENS

  Teamnaam: School:
1 Fortnite Boys Esrein
2 FIFA BRO’S Telgenkamp 6B
3 Big Bombs Titus Brandsma
4 4everA6 Locatie Alfrink
5 Team de winnaars Don Bosco
6 Het Dreamteam Don Bosco
7 De Bananensplit Woolderschool
8 Voetbal Monsters Titus Brandsma
9 FC Achilles Plechelmusschool
10 FC Tyger Plechelmusschool
11 Voetbalgang Plechelmusschool
12 Titus Boys Titus Brandsma
13 De Kippenpoten De Rank 6b
14 FC Romo De Rank 6a
15 De Bollige Bobby’s De Rank 6a
16 FC Twente De Rank 6b
17 De Egoistische chimpansees De Borgh
18 Black Panthers De Borgh
19 Hengelose Beast Telgenkamp
20 De Strijders DHZ
21 The Big Bang St Jan
22 Schoppert 1 Schoppert
23 Schoppert 2 Schoppert
24 The Big Momma Club De Borgh
25 The Gamers Europaschool
26 The Black Squad Anninksschool
27 Coole Boys St Jan
28 FC Bad Boys Willemschool
29 De Tornado’s Hunenborg
30 De Orkanen Hunenborg
31 The Warriors A.M.G Schmidt
32 FC de Waterzak Eimink
Reservelijst  
PJ_6 jongens Paus Joannes
De Kroko’s De Telgenkamp

 

GROEP 6 MEISJES

  Teamnaam: School:
1 The Big Five Girls Telgenkamp
2 FC Flyergirls Telgenkamp
3 De Voetbalgirls Plechelmusschool
4 The Spicegirls De Rank
5 De Rankies De Rank
6 Schoppert 1 Schoppert
7 Sneeuwpoppies Europaschool
8 Girl Power St Jan 6C St Jan
9 Spidergirls Willemschool
10 De Vuurgirls  Titus Brandsma
11 Girly Squad De Tulp
12 Titus Brandsma Power Titus Brandsma
Reservelijst  
PJ_6 meisjes Paus Joannes

GROEP 7 JONGENS

  Teamnaam: School:
1 De Tulp J7 IBS De Tulp
2 De Woolderboys Woolderschool
3 7C on Fire Telgenkamp
4 FC Worstenbroodje Telgenkamp
5 De Smurfjes Telgenkamp
6 FC Fortnite United Plechelmusschool
7 Streetmaniacs Telgenkamp
8 FC Esrein Esrein
9 De Nakkers Titus Brandsma
10 FC AAH Plechelmusschool
11 Super Girls jongens Titus Brandsma
12 De Soepkippen De Rank 
13 Tukkers Only De Rank
14 FIFA-19 Boys  St Jan
15 Schoppert 1 Schoppert
16 PJ 7 Boys  Paus Joannes
17 PJ de Boefjes Paus Joannes
18 De Bron 1 De Bron
19 De Bron 2 De Bron
20 Titahos Titus Brandsma
21 Plankie Boys Europaschool
22 FC Willemschool Willemschool
23 De Wilhelmina’s DHZ
24 Schorthorst Boys 7.1 De Schothorst
25 Schorthorst Boys 7.2 De Schothorst
26 FC t Heem t Heem
27 Gangster Squad De Tulp
28 Dreamteam Eimink

GROEP 7 MEISJES

  Teamnaam: School:
1 FC Tuthola Telgenkamp 7C
2 De Woolderwonders Woolderschool
3 Disney Power Titus Brandsma
4 Giel Power Titus Brandsma
5 Voetbalsisters 7b Telgenkamp 
6 De Voetbaltoppers Esrein
7 FC Esrein Girls Esrein
8 Supergirls 7B Telgenkamp
9 Vurige Walvissen Titus Brandsma
10 Vurige Voetbalsters Titus Brandsma
11 FC Girl Power 2.0 Plechelmusschool
12 De Voetbalgirls Rank De Rank 7B
13 Ik weet het niet meer De Rank 7A
14 Supergirls Rank 7A De Rank 7A
15 Girl Power Legend St Jan
16 Schoppert 1 Schoppert 
17 PJ Lipgloss- girls Paus Joannes
18 PJ 7  Girls  Paus Joannes
19 Power Girls Europaschool
20 Willemgoal Willemschool
21 St Jantoppers St Jan
22 De Alpaca’s DHZ
23 De Smilies DHZ
24 Schothorst Girls 7 Schothorst 


GROEP 8 JONGENS

  Teamnaam: School:
1 De Tulp J8 IBS De Tulp
2 FC Bezem Dalton Hengelo Zuid
3 FC Samenspel Dalton Hengelo Zuid
4 Tikkie Terug Toon Dalton Hengelo Zuid
5 Telgenboys on Fire Telgenkamp
6 FC Gewoon Goed Telgenkamp
7 Almhof Gang Titus Brandsma
8 De Telgentijgers Telgenkamp
9 B.O.E.R. Telgenkamp
10 De Gekke Hanen Titus Brandsma
11 FC Kale Koppen Plechelmusschool
12 Barbie Boys  Plechelmusschool
13 TRJX – Power  Plechelmusschool
14 AFC Esrein Esrein
15 Bob de Bouwers Woolderschool
16 De Defaults Woolderschool
17 De Smurfen De Rank 8b
18 FC Stepelo  De Bleek
19 FC Maaskantje De Bleek
20 FC Toppers  Eimink
21 Bananaboys De Akker
22 8B de gekste St Jan
23 Schoppert 1 Schoppert
24 Schoppert 2 Schoppert
25 Lucky Lama’s Europaschool
26 Pump 6 Damage Europaschool
27 Anninkschool Anninksschool
28 Huneboys Hunenborg
29 Don Bosco Boys Don Bosco
30 FC Rijst  Willemschool
31 De Badeendjes Kuyperschool
32 De Kuypergang  Kuyperschool 
33 Super Boeren De Rank 8a
34 FC Twente 8a De Rank 8a
35 Ligma St Jan
36 De Tosti’s Paus Joannes
37 PJ8 Paus Joannes
38 Schorthorst Boys 8 De Schothorst
39 Squad Heem
40 De Ranja Rietjes Titus Brandsma
41 Fc Real Eimink
41 The Noobs Eimink
43 Fc Bananensplit Eimink
44 Eimink Toppers Eimink
Reservelijst   
Een kilo kaas Titus Brandsma
De Telegenkampers De Telgenkamp
De Akkerpro’s De Akker

GROEP 8 MEISJES

  Teamnaam: School:
1 Lekker met de meiden Telgenkamp
2 De Tulp Dames IBS De Tulp
3 Habbi Gang Titus Brandsma
4 The Good Girls Esrein
5 De Vriendinnetjes Esrein
6 Superstars Titus Brandsma
7 FC de BIJDEHANDJES Plechelmusschool
8 FC Watermeloen Plechelmusschool
9 Powergang Woolderschool
10 Meiden van Woolder Woolderschool
11 Go for it, meiden De Rank 8B
12 Badgirls Eimink
13 Alpaca Power Titus Brandsma
14 St jan 8B St Jan 
15 Schoppert 1 Schoppert
16 Schoppert 2 Schoppert
17 FC Puddingpower Europaschool
18 FC Smurfjes Willemschool
19 Kuyperlids Kuyperschool
20 FC Aardappel De Rank 8A
21 Titustoppers Titus Brandsma
22 Girl Power St Jan 
23 MC Downolds St Jan 
24 Green Queens Paus Joannes
25 Footballboss Paus Joannes
26 Girlssquad Paus Joannes
27 Soccergirls t Heem
28 Schothorst Girls 8 Schothorst 
29 FC Girls Eimink
30 FC Eimink 1 Eimink
31 Leenards Eimink

NB. bij de meiden groep 8 is bij het verwerken van de aanmeldingen ontdekt dat het Eimink twee maal hetzelfde team onder verschillende namen heeft ingeschreven. Er valt dus nog één team af. 



 
 

 

 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vliegveld Twenthe