0

Ingeschreven teams

Hieronder worden de teams vermeld die zich hebben aangemeld en waarvan de aanmelding is bevestigd door Hengelo Sport. 

Update 1 december: 

Hengelo Sport heeft inmiddels al 170 aanmeldingen binnen! Met enige gepuzzel kunnen we maximaal 180 teams plaatsen. Bij meisjes 6 en jongens 7 zitten we al helemaal vol. Nieuwe aanmeldingen komen op de reservelijst. 

Wat is er nog vrij?

  • Jongens 6 nog 2 plekken vrij (max 32)
  • Meisjes 6 nog 0 plekken vrij (max 16)
  • Jongens 7 nog 0 plekken vrij (max 36)
  • Meisjes 7 nog  plekken vrij (max 22)
  • Jongens 8 nog 3 plekken vrij (max 39)
  • Meisjes 8 nog 2 plekken vrij (max 35)

De volgende teams staan ingeschreven: 

JONGENS GROEP 6

1 The Beast Kids Eimink
2 Voetbalbende Esrein
3 Weten we nog niet De Rank
4 The boys are back in town De Rank
5 FC Volta Plechelmus
6 Eimink 6A Eimink
7 FC De Kampioenen De Esrein
8 Kinderwagen Eimink
9 Eimink 6B Eimink
10 Plechelmus 6B Plechelmus
11 Flamethrowers Plechelmus
12 De Super Masters De Rank 
13 St. Legends St Jan 
14 Voetbalboys Telgenkamp
15 Coole Jongens 6B Titus Brandsma
16 The Street Kings Titus Brandsma
17 FC Bizon Woolderschool
18 FC Messi Woolderschool
19 Maximoes Paus Joannes
20 The Go Getters De Rank
21 Telgen Boys Telgenkamp
22 Don Bosco 1 Don Bosco
23 Don Bosco 2 Don Bosco
24 Gang of Boys Europaschool
25 Telgenkamp 6B -1 Telgenkamp
26 Telgenkamp 6B -2 Telgenkamp
27 De Es  
28 Fireball St Jan 
29 St. Twente St Jan 
30 Dream Team DHZ DHZ
31    
32    

MEISJES GROEP 6

  Teamnaam: School:
1 Girl Power Esrein Esrein
2 Geen Idee De Rank
3 Cool Girls Eimink
4 Titus-girls Titus Brandsma
5 Tropische koeien St Jan 
6 Cookiemonsters St Jan 
7 De Puma’s Woolderschool
8 De Leeuwinnen Woolderschool
9 Super Voetbal Girls De Telgenkamp
10 Don Bosco  Don Bosco
11 #voetbalgirls Telgenkamp
12 Girl Power Europaschool Europaschool
13 Schothorst Schothorst
14 De Telgenkampjes Telgenkamp 
15 De Sluwe Vossen DHZ DHZ
16 Voetbalmeiden Plechelmusschool

JONGENS GROEP 7

  Teamnaam: School:
1 FC Geen Naam De Telgenkamp
2 Boyscelona Loc. Alfrink
3 FC Tyger Plechelmus
4 De Rank Boys De Rank
5 Blue Eagles Telgenkamp
6 De Grote Bomen Telgenkamp
7 De Smikkelbeertjes Esrein
8 Boeie Ruud Titus Brandsma
9 Future Chickens Schoppert
10 Bad Boys St. Jan
11 De Rankies 1 De Rank 
12 De Rankies 2 De Rank 
13 Beckummer Ossen De Bleek
14 The Masters 24! Wilbertschool
15 Niffi’s Titus Brandsma
16 Dream Team de Kuypertjes Kuyperschool
17 PJ Team Messi Paus Joannes
18 PJ 7 Bad Boys Paus Joannes
19 De Strijders DHZ
20 The Streetboys Eimink
21 The Big Boys Don Bosco
22 The Big Boys Schoppert Schoppert
23 Super Power Schoppert
24 De Henkies St. Jan
25 De Flamingo’s Anninksschool
26 The Kings Woolderschool
27 Titus Boys Titus Brandsma
28 The best football gang Plechelmus
29 FC Twente De Akker
30 Schothorst Schothorst
31 De Es  
32 De Es  
33 Titus Brandsma 7B Titus Brandsma
34 FC Kipnuggets De Akker
35 Fifabro’s Telgenkamp
36 FC Europaschool Europaschool

MEISJES GROEP 7

  Teamnaam: School:
1 FC Firegirls de Telgenkamp
2 De Street Girls De Telgenkamp
3 De Spice Girls Loc. Alfrink
4 Soccergirls St. Jan
5 Team Libelle Plechelmus
6 Super Soccer Girls St. Jan
7 The Tornado Girls Telgenkamp
8 Vuurgirls Titus Brandsma
9 De Snollebollekes Titus Brandsma
10 PJ 7 Girls Paus Joannes
11 PJ Girl Power Paus Joannes
12 Meidentoppers Willemschool
13 Monster-Queens Schoppert
14 De Zweet Voeten De Akker
15 The Tigers Woolderschool
16 DHZ Girlpower DHZ
17 Kippendrillies Plechelmus
18 Voetbalmeiden 7A Titus Brandsma Titus Brandsma
19 GirlPower St Jan St Jan
20 FC Voetbalmeiden Europaschool
21    
22    

 JONGENS GROEP 8

  Teamnaam: School:
1 FC Esrein Esrein
2 De Mixers De Rank
3 The Golden Soccers Titus Brandsma
4 Voetbal Vrienden Zonder Naam De Rank
5 Groep 8 Boys Alfrink Loc. Alfrink
6 Dreamteam De Telgenkamp
7 Knol Power Army Plechelmus
8 De Smikkelbroederz De Bron
9 De 5 Teletubbies De Bron
10 Tulp Toppers De Tulp
11 De Vurige Vijf Titus Brandsma
12 Streetanimals Plechelmus
13 Hamstermannen Schoppert
14 De Frikadelletjes Eimink
15 t Schöppert 8 Schoppert
16 The Lucky Bastards Wilbertschool
17 FC Leverworst Woolderschool
18 FC Kronkie Woolderschool
19 Beckumboys De Bleek
20 Miss Piggy’s  Kuyperschool
21 Osei – Toetje Kuyperschool
22 De Boys van 8 St Jan
23 Sierd de Vos Telgenkamp
24 FC Willemschool Willemschool
25 Voetbalboys Don Bosco
26 PJ8 Coole Boys Paus Joannes
27 PJ8 Jongens Paus Joannes
28 Ajax Eimink
29 De Bankzitters Anninksschool
30 St Jan Boys St Jan 
31 De Gangsters Willemschool
32 Mene Gang Europaschool
33 Telgentijgers Telgenkamp
34 Schothorst Schothorst
35 De Es De Es
36 Schoppert Schoppert
37    
38    
39    

MEISJES GROEP 8

  Teamnaam: School:
1 De Rankies De Rank
2 De Lolly’s Titus Brandsma
3 Girls On Fire De Rank
4 Happy Ladies De Rank
5 De Telgentoppers Telgenkamp
6 De Esreinpoffertjes Esrein
7 Funny Girls Telgenkamp
8 De Biggetjes Esrein
9 De Swinkies De Bron
10 Footballsquad Telgenkamp
11 Girlspower Schoppert Schoppert
12 De Woolderwonders Woolderschool
13 De Vechtende Badeendjes Woolderschool
14 De Titus Leeuwinnen  Titus Brandsma
15 The Bad Girls Kuyperschool
16 De Gekke Gekkies Titus Brandsma
17 De Soccergirls  Telgenkamp
18 FC Kip Willemschool
19 De Coole Meiden St Jan St Jan
20 Voetbalgirls Don Bosco 
21 The Soccer Girls Eimink
22 PJ8 Lipglossgirls Paus Joannes
23 PJ8 Meisjes Paus Joannes
24 PJ8 Voetbalmeisjes Paus Joannes
25 De Vlugge Voetjes De Bleek
26 Voetbalgirls   De Hunenborg
27 Dreamteam  Anninksschool
28 De Rookworsten Anninksschool
29 Blue Angels Titus Brandsma
30 De Fantastische 5 DHZ
31 Europagirls Europaschool
32 Schothorst Schothorst
33 Footy Queens Eimink
34    
35    


 
 

 

 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vliegveld Twenthe